پنجشنبه سیزدهم مهر ۱۳۹۱
م : ن : علی بودا
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

واکنش تازه سفارت استرالیا در تهران پیرامون اخبار پذیرش پناهندگی

در واقع خیلی عجیب بود که هیچ واکنش یا خبری پیرامون شایعات  اسکان مهاجران افغان در کشور ثالث، نه از سوی سفارت افغانستان  و نه از سفارت استرالیا و یا دولت ایران در هیچ کجای فضای مجازی وجود نداشت . بالاخره بعد ازروزها ، یک واکنش کوچک از سوی سفارت استرالیا روی سایت این سفارت گذاشته اند . دو خط متن فارسی "

Announcement ( خبر)

اطلاعیه مهم برای پناهندگانی که در مورد اسکان مجدد سوال دارند:
"سفارت استرالیا به هیچ عنوان درخواستهای پناهندگی را مستقیما از پناهندگان دریافت نمی نماید.

 بنابراین پناهندگان نباید به سفارتخانه مراجعه کرده و یا به این سازمان تلفن کنند".

اما در متن انگلیسی که درزیر این اطلاعیه وجود دارد به وضوح امده است : برای این که بتوانید به بخش مهاجرت این سفارتخانه بروید باید ترتیب یک قرار ملاقات را بدهید . یعنی تقاضای یک قرار ملاقات کنید،  برای این کار هم می بایست یک ایمیل ساه بزنید به این ادرس immigration.tehran @ dfat.gov.au  و در این ایمیل این موارد را مشخص کنید :

" نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، شماره گذرنامه ، شماره تلفن گذرنامه ، دلیل شما برای این قرار ملاقات ، یعنی چرا می خواهید چنین  قراری با سفارت داشته باشید؟ "

همچنین خواسته شده که اسناد ارزشمندتان مثل گذرنامه و یا سایر مدارک هویتی را از طریق پست ارسال نکنید ، بلکه می توانید ان را با پیک بفرستید یا اسکن ان را ایمیل کنید . برای جلوگیری از تاخیر .

خبر


برچسب‌ها: اطلاعیه سفارت استرالیا, اخبار اسکان مجدد, واکنش تازه سفارت استرالیا در تهران, مهاجرت به استرالیا, پذیرش پناهندگی, ادرس ایمیل سفارت استرالیا, قرار ملاقات با سفارت استرالیا


آرشيو ماهانه